Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

O finansach w bibliotece

Data publikacji: 2018-10-09, Data modyfikacji: 2018-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Targu z siedzibą w Waksmundzie uczestniczyła w 5 edycji projektu „ O finansach w bibliotece”. W ramach projektu w Gminnej Bibliotece Publicznej w Waksmundzie oraz  w Bibliotece Publicznej      w Nowej Białej przeprowadzone były szkolenia dla osób 50+ . Zajęcia prowadzone były przez  bibliotekarzy, którzy podczas szkoleń dla trenerów zdobyli niezbędną  wiedzę. W szkoleniu wzięło udział 22 kursantów, którzy logując się na platformie,  zapoznali się z następującymi tematami z zakresu finansów : jak racjonalnie gospodarować budżetem domowym, bank przez Internet, lokaty, kredyty i karty – jak wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową, ubezpieczenia, bank centralny a inne banki. Projekt ten  realizowany był przez Fundację Społeczeństwa Informacyjnego, z Narodowym Bankiem Polskim w ramach edukacji ekonomicznej. Wszystkim uczestnikom szkoleń serdecznie dziękujemy. News

Pełna treść wiadomości na: 6356 at ugnowytarg.pl
ugnowytarg.pl, Źródło artykułu: ugnowytarg.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowotarski

  Powiat nowotarski – powiat w województwie małopolskim, którego siedziba jest Nowy Targ. Przynależą do niego gminy: Nowy Targ, Rabka-Zdrój, Szczawnica, Czarny Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Krościenko nad Dunajcem, Lipnica Wielka, Łapsze Niżne, Ochotnica Dolna, Raba Wyżna, Spytkowice, Szaflary oraz miasta Nowy Targ, Szczawnica i Rabka-Zdrój.

  Powiat znajduje się u podnóża Karpat, co zachęca turystów do odwiedzin przez cały rok. Do dyspozycji zwiedzających są 3 Parki Narodowe – Babiogórski, Gorczański i Pieniński. Liczne zabytki można obejrzeć poruszając się np. Szlakiem Architektury Drewnianej lub Szlakiem Gotyckim. Dodatkowo można tam znaleźć wiele szlaków górskich i rowerowych, co jest kolejną fantastyczną atrakcją.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola