Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gminny Konkurs Szopek - Rogoźnik

Data publikacji: 2019-01-07, Data modyfikacji: 2019-01-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 20 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Rogoźniku odbył się finał XXII Gminnego Konkursu Szopek. Organizatorami imprezy są Szkoła Podstawowa w Rogoźniku oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej. Konkurs rozpoczął się występem jasełkowym uczniów, a następnie pani dyrektor Monika Pacyga wraz z panią dyrektor Józefą Kuchtą ogłosiły wyniki. Do konkursu zgłoszono w tym roku 76 szopek w kategorii: szopki rodzinne, szopki zbiorowe kl. 0- III, kl. IV- VI, kl. VII - VII i gimnazjum, szopki malowane na szkle kl. 0-III, kl. IV- VI, kl. VII - VIII i gimnazjum.  Komisja zewnętrzna w składzie: pani Maria Wnęk - mgr sztuki, pani Maria Mrożek – z Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, pani Józefa Kuchta - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Łopusznej, po wnikliwym przeglądzie dokonała wyboru najpiękniejszych prac i przyznała nagrody za najpiękniejsze szopki. Uczniowie, których prace nie zdobyły żadnego miejsca, otrzymali nagrody za udział.  Po ogłoszeniu wyników i rozdaniu nagród wszyscy udali się na poczęstunek wigilijny.   News

Pełna treść wiadomości na: 6451 at ugnowytarg.pl
ugnowytarg.pl, Źródło artykułu: ugnowytarg.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowotarski

  Powiat nowotarski – powiat w województwie małopolskim, którego siedziba jest Nowy Targ. Przynależą do niego gminy: Nowy Targ, Rabka-Zdrój, Szczawnica, Czarny Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Krościenko nad Dunajcem, Lipnica Wielka, Łapsze Niżne, Ochotnica Dolna, Raba Wyżna, Spytkowice, Szaflary oraz miasta Nowy Targ, Szczawnica i Rabka-Zdrój.

  Powiat znajduje się u podnóża Karpat, co zachęca turystów do odwiedzin przez cały rok. Do dyspozycji zwiedzających są 3 Parki Narodowe – Babiogórski, Gorczański i Pieniński. Liczne zabytki można obejrzeć poruszając się np. Szlakiem Architektury Drewnianej lub Szlakiem Gotyckim. Dodatkowo można tam znaleźć wiele szlaków górskich i rowerowych, co jest kolejną fantastyczną atrakcją.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola