Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dyplom “Niezwykła małopolska wieś" dla Klikuszowej

Data publikacji: 2018-10-02, Data modyfikacji: 2018-10-02
A A AWydrukDrukuj  
 
W niedzielne popołudnie  w dniu 23.09.2018  w Nowym Sączu  w atrakcyjnym  "Miasteczku  Galicyjskim"  odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów wszystkim  Laureatom konkursu pn. "Niezwykła małopolska wieś 2018 " zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski  Województwa Małopolskiego . W tym wyjątkowym dla Klikuszowej dniu  sołtys wsi Klikuszowa pani  Czesława Fic odebrała dyplom   za  II  miejsce w Małopolsce  w konkursie  w kategorii "Nowatorska małopolska wieś 2018" . Miła atmosfera, ciekawy program imprezy przygotowany przez organizatorów   był dla uczestników wydarzeniem niecodziennym i pięknym  gestem podziękowania  dla Laureatów -Sołtysów  za pracę na rzecz społeczności lokalnej  Sołectwa i Gminy. Serdeczne podziękowanie dla mieszkańców  towarzyszących w uroczystości.                                                                                                                            Sołtys Czesława Fic   News

Pełna treść wiadomości na: 6349 at ugnowytarg.pl
ugnowytarg.pl, Źródło artykułu: ugnowytarg.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowotarski

  Powiat nowotarski – powiat w województwie małopolskim, którego siedziba jest Nowy Targ. Przynależą do niego gminy: Nowy Targ, Rabka-Zdrój, Szczawnica, Czarny Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Krościenko nad Dunajcem, Lipnica Wielka, Łapsze Niżne, Ochotnica Dolna, Raba Wyżna, Spytkowice, Szaflary oraz miasta Nowy Targ, Szczawnica i Rabka-Zdrój.

  Powiat znajduje się u podnóża Karpat, co zachęca turystów do odwiedzin przez cały rok. Do dyspozycji zwiedzających są 3 Parki Narodowe – Babiogórski, Gorczański i Pieniński. Liczne zabytki można obejrzeć poruszając się np. Szlakiem Architektury Drewnianej lub Szlakiem Gotyckim. Dodatkowo można tam znaleźć wiele szlaków górskich i rowerowych, co jest kolejną fantastyczną atrakcją.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola